Registrace

Informace a dotazy týkající se technických záležitostí tohoto diskusního fóra.
Uživatelský avatar
Michal Kabát
Příspěvky: 5
Registrován: 26 lis 2014 10:04

Registrace

Příspěvekod Michal Kabát » 25 led 2015 00:21

Chtěl jsem dát k úvaze, zda, vzhledem k tomu, že jde o oficiální diskuzní fórum města, by nebylo vhodné, aby se uživatelé registrovali pod svými pravými jmény a aby registrace aktivoval administrátor. Dokud se zde vyskytovali různí obskurní zízítopové a koule, ještě se to dalo skousnout. Ale včerejší a dnešní příspěvky si o to vysloveně říkají, to asi uznáte. Je to pro město ostuda.

Uživatelský avatar
edoras
Administrátor
Příspěvky: 15
Registrován: 12 lis 2014 22:19

Re: Registrace

Příspěvekod edoras » 25 led 2015 16:14

Dobry den

Je to na zvazeni, zda spise zintenzivnit kontroly fora a v pripade zavadnych prispevku ihned reagovat vymazanim prispevku a odstranenim uzivatele, ktery je zadal, nebo zda schvalovat vsechny registrace uzivatelu. Obe varianty jsou mozne.
Muj nazor je, ze prozatim se jednalo o prvni incident podobneho druhu, mozna bych v prvni fazi jen zvysil intenzitu kontrol fora ze strany administratoru a teprve pokud by k podobnym vecem dochazelo casteji, nastavil bych povinne schvalovani vsech registraci.
Kazdopadne dekuji vam, vsimavym uzivatelum, za vcasne nahlaseni zavadnych prispevku.

JM
Jiří Mareš
Administrátor

Uživatelský avatar
edoras
Administrátor
Příspěvky: 15
Registrován: 12 lis 2014 22:19

Re: Registrace

Příspěvekod edoras » 31 led 2015 11:34

Dobrý den.

Po incidentu z minulého týdne, kdy se na diskusním fóru města objevily příspěvky s pornografickým obsahem, jsem tento týden sledoval aktivitu na fóru intenzivněji. Jelikož se objevila registrace dalšího podezřelého uživatelskáho účtu ze zahraničí, kde jsem se obával, že by opět mohl vložit nějaký nevhodný obsah, zavedl jsem na fóru novou skupinu "noví uživatelé". Do této skupiny budu zařazováni všichni nově zaregistrovaní uživatelé, dokud je administrátor ručně nepřeřadí do skupiny jiné. Příspěvky těchto "Nových uživatelů" budou muset být před uveřejněním schváleny moderátorem, teprve poté bude povoleno jejich zveřejnění. Tím zabráníme vložení nevhodného obsahu. Poté, co uvidíme, že uživatelé přidávají regulerní příspěvky, budou administrátorem ručně přesunuti do jedné ze stávajících skupin, kde už budou moci diskutovat bez dalšího schvalování.
V případech, kdy nebude zřejmé, zda jde o regulerního uživatele (např. uživatel se registruje, ale nepřidá žádný příspěvek) , můžeme nově registrovanému uživateli zaslat email ... z odpovědi pak již poznáme, zda jde o regulerního uživatele, nebo o záškodníka.
Jiří Mareš
Administrátor


Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron